АКЦІЯ! Лазерна корекція зору. Знижка -5000 грн на 1 око. 

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Обладнання для проведення ексімер-лазерної корекциії зору

В офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) для лазерної корекції зору використовується комплекс високотехнологічного обладнання провідних світових фірм. Лазерні системи останнього покоління дозволяють досягати відмінної гостроти зору, а також високих результатів за такими параметрами, як:

  • темнова адаптація;
  • гострота зору за умов зниженої освітленості;
  • працездатність при роботі за комп’ютером або при нічному керуванні автомобілем і так далі.

Лазери для ексімер-лазерної корекції зору

Ексімерний лазер Amaris 500E (Sсhwind, Німеччина)

Schwind Amaris 500E втілив у собі сучасні технологічні інновації у галузі створення систем для лазерної корекції зору. Численні клінічні дослідження підтвердили високу ефективність і безпеку використання Amaris 500E для покращення гостроти та якості зору пацієнтів з різними формами короткозорості, далекозорості, астигматизму та абераціями (спотвореннями заломлення) вищих порядків.

Автоматичне регулювання рівня потоку енергії AFLA (Automatic Fluence Level Adjustment) забезпечує оптимальне співвідношення кількості лазерних імпульсів і лазерної енергії, що поставляється на тканину, результатом чого є швидка абляція з оптимальним вирівнюванням топографії рогівки.

Лазерна система з частотою повторення лазерних імпульсів 500 Гц ефективно доповнена 5D Eyetracker, що компенсує мікрорух ока у п’яти вимірах. Ви отримаєте найкращу якість корекції, процедура буде безпечною, а відновлювальний період – швидким.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 (США)

IntraLase FS60 застосовується для корекції зору за революційною фемтолазерною методикою. У ході операції з фемтосупроводом рогівковий лоскут формується не мікрокератомом, а за допомогою променя фемтосекундного лазера, тобто абсолютно безконтактно.

IntraLase FS60 має високу частоту та малу тривалість імпульсів. Тривалість одного імпульсу вимірюється фемтосекундами (одна трильйона частина секунди, 10-15 с), що дозволяє розділяти шари рогівки на молекулярному рівні без нагрівання та механічної дії на навколишні тканини ока.

Промені фемтосекундного лазера фокусуються на заданій глибині з точністю до кількох мікрон для створення шару «мікробульбашок» необхідної конфігурації. Маючи у своєму розпорядженні за допомогою керованої комп’ютерної програми безліч мікробульбашок по сусідству, хірург може отримати площину поділу абсолютно будь-якої форми з високою точністю.

Рогівковий лоскут, що формується у процесі фемтолазерної корекції зору, рівномірний за товщиною, тонкий і має гладкі межі. Постійність товщини рогівкового лоскута виключає ймовірність виникнення аберацій вищих порядків через ефект неоднорідного заломлення променів, що дозволяє у рази збільшити безпеку процедури, значно скоротити період відновлення. А ідеально гладка поверхня меж розшарування рогівки дозволяє досягати значного скорочення часу реабілітації та зберегти високу контрастну чутливість.

Фемтосекундний лазер IntraLase FS60 належить до завершеної лінійки обладнання системи iLasik. Він працює разом з ексімерним лазером VISX Star S4 IR та аберрометром WaveScan. Такий комплекс дозволяє проводити лазерну корекцію зору з урахуванням найменших особливостей зорової системи пацієнта.

OCULUS Pentacam® AXL

OCULUS Pentacam® AXL дозволяє виміряти аксіальні довжини та томографію переднього сегмента ока на одному приладі. Вимірює передню та задню поверхні рогівки, загальну рефракційну силу (TCRP) та товщину рогівки, а також виконується повний аналіз переднього сегмента. Виконується безконтактна оптична біометрія від поверхні рогівки до сітківки для розрахунку діоптрійної сили ІОЛ. Обидва вимірювання проводяться послідовно на одній і тій самій осі вимірювання з використанням одного й того ж самого позиціювання. З Pentacam® AXL Ви отримуєте достовірні результати вимірювань навіть у найскладніших випадках з очима після рефракційних операцій. Спеціальні формули розрахунку допомагають спланувати успішну імплантацію ІОЛ для катарактальних пацієнтів.

Мікрокератом Moria Evolution 3


Результат ексімерлазерної корекції залежить не лише від лазера, а й від такого важливого приладу, як мікрокерат. Він необхідний для проведення операції за найпопулярнішою методикою «ЛАСІК», під час якої впливу піддаються не зовнішні шари рогівки, а внутрішні.
У клініці «Ексімер» (Одеса) використовується мікрокератом всесвітньо відомої компанії Moria. Конструкція кілець приладу дозволяє гнучко налаштовувати обладнання під індивідуальні особливості ока пацієнта, що дозволяє досягати точних результатів лазерної корекції та необхідних зорових характеристик.

 

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС