Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek 16 500 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція надточним ексимерним лазером SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK

У клініці «Ексімер» (Одеса) лазерна корекція зору ексімерним лазером SCHWIND AMARIS відрізняється максимальною безпекою, а також швидкою та комфортною реабілітацією. Все це стало можливим завдяки інноваційним 5D-технологіям, майстерно впровадженим у новітнє обладнання.

Лазер AMARIS дозволяє виконувати корекцію за лічені секунди. Після операції зір більшості пацієнтів досягає 100% і нерідко навіть перевищує 100%. Лазерна корекція зору не впливає на повсякденний порядок життя: не потрібно йти у відпустку чи лягати до лікарні. Вже за кілька днів після операції у клініці «Ексімер» (Одеса) ви можете спокійно працювати на комп’ютері, читати, писати, дивитися телевізор.

Що являє собою ексімерний лазер SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK

SCHWIND AMARIS — це лазер нового покоління, що робить операцію з корекції зору максимально безпечною та прогнозованою, а реабілітацію — комфортною. І все це завдяки унікальній 5D-технології.

Які переваги лазерної корекції зору 5D-Eye LASIK?

Лазер AMARIS має дуже швидку систему стеження за рухом ока під час виконання корекції, у тому числі на асферичній поверхні. Це можливо завдяки використанню унікальної 5D-технології, що фіксується по п’яти осях. Лазерний промінь впливає на рогівку з максимальною точністю. Зовнішні чинники не впливають на результат операції.

Для очей кожного пацієнта характерні особливості, які треба враховувати під час планування корекції зору. Ексімерний лазер має сучасне програмне забезпечення, і за його допомогою в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) підбирається рішення, що забезпечує успішний результат незалежно від складності випадку.

Лазерна установка AMARIS – це інтелектуальна система термоконтролю. Імпульси розподіляються індивідуально, а термічне навантаження на рогівку мінімізується. У процесі лазерної корекції рогівка мало піддається нагріванню. Відновлення відбувається швидко та не змушує пацієнта мати труднощі та незручності у повсякденному житті.

Ще одна особливість лазера AMARIS — інноваційна технологія випаровування тканини рогівки, яка забезпечує дворівневу абляцію (лазерне випаровування). Тому відновлюється як гострота зору, так і його контрастність, чіткість, яскравість, а також якість сутінкового зору.

Зверніть увагу: повне відновлення зору настає через 3-4 години після проведення операції.

роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Спеціалісти з лазерної корекції зору

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний рефракційний хірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Афанасьєв Ілля Валентинович

Головний лікар центру «Ексімер» в Одесі, офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ