Впечатления пациентов
Доверяйте тем, кто заботится о вашем зрении.
Вот что говорят пациенты про наш офтальмологический центр:
Хочу щиро подякувати колективу офтальмологічної клініки за професіоналізм і турботу про пацієнтів. Персонал дуже уважний та привітний, лікар детально пояснив діагноз і варіанти лікування, відповів на всі запитання. Обстеження провели швидко та безболісно на сучасному обладнанні. Атмосфера в клініці спокійна й комфортна, що особливо важливо перед процедурами. Рекомендую всім, хто шукає якісну допомогу для зору.
Вперше була в даній клініці і що я можу сказати — все на вищому рівні (з «порогу» й до кінця). На кожному етапі перевірки зору та діагностики мене зустрічали та консультували приємні фахівці. Атмосфера в клініці також на вищому рівні: чисто, тепло та комфортно перебувати під час обстеження. Щиро рекомендую даний офтальмологічний центр!!!
Персоналу, лікарям міцного здоровʼя та разом до Перемоги
Вчера проходила полную диагностику с консультацией врача, Платонова Лидия Александровна очень хороший и приятный врач, у меня только позитивные эмоции. Очень приятно было пообщаться, большая благодарность за развернутые и понятные ответы на все вопросы. Медсестрички тоже умнички.
Хочу висловити щиру вдячність лікареві Головкіну Володимиру за майстерно виконану корекцію Lasek . Все пройшло на високому рівні , без страху і болю. Після операції добре бачила, добре себе почувала та самостійно добралась додому. Поки ще діють 50% відсотків ❗️ На корекцію раджу скористатись нагодою.
Багато років спостерігаюсь в клініці Ексімер, в 2019 оперувала катаракту ,дуже задоволена результатом, сьогодні була на обстеженні і готуюсь до операції на друге око. Дякую лікарям , всім рекомендую!
Клініка просто супер. Мабуть кращий сервіс який довелося бачити останнім часом. Не знаю хто це їм налаштував, але працює дуже круто. Працюють професіонали. Мене оперував Володимир Володимирович. Йому окрема подяка. Рідко пишу відгуки але цей медичний центр заслуговує на найкращі оцінки.
Відвідала офтольмогічну клініку Ексімер, візитом дуже задоволена. На рецепції привітні дівчата. Оптометристи дуже уважні і доброзичлеві. Від лікаря Гурбик Зої Василівни отримала повну розгорнуту консультацію і відповіді на всі питання. Клініку рекомендую!
Заміняли кришталики у клініці для мами. Сервіс на хорошому рівні, всі максимально ввічливі та стараються допомогти. Пацієнта передають з рук в руки і коментують подальші кроки на всіх етапах, проговорюють повторно за необхідності. Радує, що навіть просто в чатик можна написати питання і дівчата проконсультуються щодо цього з лікарем. Рівень уважності на стільки високий, що тобі навіть скажуть де краще очікувати чи то до лікаря на огляд, чи то на операцію. Лікарі радять тільки те, що треба для здоров’я та по показаннях. Обидві операції робив головний лікар — професійно, швидко. Відчувається турбота на кожному кроці і що тут цінують клієнта. Мило, що стареньким дідусям і бабусям просто закапати очі можуть в холі для їх же ж комфорту. Так як очікування займало по 3-4 години — наявність кави/водички/перекусу в кав’ярні дуже доречна.
Рекомендую щиро! Майже 3 місяці після лазерної корекції зору (фемто ласік) і відчуття наче нова якість життя стала. Персонал клініки весь чудовий, лікарі завжди пояснювали все до дрібниць, обстеження дуже ретельне і на новітньому обладнанні. Вдячна лікарю Прожогі Сергію Анатолійовичу за чудово проведену операцію і мій 100% зір. Чоловік теж тут робив 2 операції — кросс-лінкінг. Теж все добре. Військовим тут є знижки.
Сестра порекомендувала пройти обстеження в клініці Ексімер. Мої враження тільки позитивні. Приємні та контактні дівчата на рецепції. Діагностика зору займає десь 2 години. Лікар офтальмолог професійно розповів стан здоров’я моїх очей. Загалом в клініці дуже приємна атмосфера, що важливо, при обстеженні здоров’я. Дякую!
03.03.2026 відвідала клініку з дитиною. Враження тільки позитивні. Є дитячий куточок, де дитина може подивитись мультик помалювати. Персонал ввічливий, все пояснюють. Попереджують що за процедура і для чого. Взагалі 2 години перевірки пролетіли дуже швидко. Надані рекомендації. Взагалі сподобалось як лікарі спілкуються з дитиною, повірте це важливо. Враження від відвідування тільки позитивні)
Анастасія Баланская
Клініка дуже сподобалася. Візит пройшов прекрасно, питань ніяких немає до цієї клініки. Комфорт, затишок, професійність лікарів, все було на найвищому рівні.