АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ГРУДНЯ!
Лазерна корекція зору будь-якої складності за єдиною ціною – 11 500 грн
-30% на комплексну діагностику зору  з консультацією лікаря вищої категорії.
 
Лікування катаракти з лінзою преміум якості.
-50% на комплексну діагностику зору для пенсіонерів.
-20% на операцію, виконувану лікарем вищої категорії.
 
Термін дії акцій до 31.12.19

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лікування вікової макулярної дегенерації сітківки. Препарат «Луцентіс»

Вікова макулярна дегенерація – що це таке?

Вікова макулярна дегенерація (ВМД) – хронічне дегенеративне порушення зору, яким найчастіше страждають люди після 50 років. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вікова макулярна дегенерація – одна з найбільш поширених причин сліпоти та слабкого зору у людей старшої вікової групи. До того ж статистикою віковою макулярною дегенерацією найчастіше страждають жінки.

Вікова макулярна дегенерація проявляється незворотнім ураженням макулярної (центральної) зони сітківки з прогресуючим погіршенням центрального зору. Згідно даних, парне око уражається не пізніше ніж через 5 років після захворювання першого.

Форми ВМД

У клінічній практиці виділяють дві форми ВМД: «суху» і «вологу». «Суха» форма (9 з 10 пацієнтів з ВМД) прогресує протягом багатьох років, викликає глибоку втрату центрального зору тільки у 10-15% хворих на макулодистрофію. «Волога» форма прогресує швидко (тижні-місяці), зустрічається приблизно у 1-2 з 10 пацієнтів з віковою макулодистрофією. Саме ця форма захворювання є головною причиною інвалідності по зору (85-90% пацієнтів з ВМД).

Причини розвитку ВМД

Основною причиною розвитку цього захворювання прийнято вважати спадкову схильність.

Фактори розвитку вікової макулярної дегенерації:

  • Вік (після 50 років).
  • Генетична схильність.
  • Гіпертонія і серцево-судинні захворювання.
  • Куріння.

Лікування вікової макулярної дегенерації в клініці «Ексімер»

Вікова макулярна дегенерація в більшості випадків веде до сліпоти і до недавнього часу вважалася невиліковним захворюванням. Існуючі раніше методи дозволяли лише підтримати зір, але ніяк не поліпшити його. З появою унікального препарату «Луцентіс» ситуація змінилася. Лікування за допомогою ін’єкцій препарату «Луцентіс» дозволяє не тільки сповільнювати прогресуюче падіння зору, але і відновити гостроту зору у багатьох пацієнтів. При лікуванні вікової макулярної дегенерації метою є запобігання зростанню аномальних кровоносних судин шляхом блокування стимуляторів росту нових судин, а також руйнівний вплив на існуючу неоваскулярну мережу. До складу препарату «Луцентіс» входять особливі за своїми властивостями молекули діючої речовини – ранібізумаба, які допомагають пацієнтам відновити зір.

Чому «Луцентіс» ефективний?

Препарат «Луцентіс» був спеціально розроблений для застосування в офтальмології, що забезпечує його високу ефективність і безпеку. «Луцентіс» знижує надлишкову стимуляцію ангіогенезу при вікової макулярної дегенерації, нормалізує товщину сітківки, діє на зв’язок тільки з активними изоформами фактора росту нових судин, забезпечуючи патогенетичний підхід до терапії. «Луцентіс» швидко і повністю проникає в усі шари сітківки, таким чином зменшує макулярний набряк і запобігає збільшенню розміру ураження і нові крововиливи.

Як проходить лікування препаратом «Луцентіс»

Препарат «Луцентіс» вводиться в склоподібне тіло в дозі 0,5 мг (0,05 мл). Спочатку проводяться 3 послідовні щомісячні ін’єкції «Луцентіса» (фаза «стабілізації»), потім число ін’єкцій визначається лікарем в залежності від стану зорових функцій і ступеня захворювання (фаза «підтримки»). Інтервал між введеннями доз складає як мінімум 1 місяць.

За статистикою, 90% пацієнтів, які отримували ін’єкції препарату «Луцентіс», зберегли зір, а 70% пацієнтів – покращили зір.

Домагатися хороших результатів лікування можливо тільки при строгому дотриманні всього технологічного процесу: проведенні ретельного діагностичного обстеження зорової системи, кваліфікованого виконання самої ін’єкції препарату, подальшого динамічного спостереження з використанням високотехнологічної апаратури – оптичного когерентного томографа. Всі ці умови ретельно дотримуються в клініці «Ексімер». Лікування за допомогою «Луцентіса» в клініці «Ексімер» проводиться офтальмологами, що мають всі необхідні сертифікати і досвід виконання інтравітреальних ін’єкцій. Внутрішньоочна ін’єкція препарату Луцентіс в «Ексімері» проводиться в режимі «одного дня», що не вимагає перебування в стаціонарі.

Лікування вікової макулярної дегенерації в клініці «Ексімер» за допомогою препарату «Луцентіс» – це гарантія якості, ефективності та надійності.

Лікування та спостереження

В ході лікування в клініці «Ексімер» контроль за станом макули здійснюється за допомогою найновішого оптичного когерентного томографу RTVue-100 (Optovue, США). Когерентний томограф RTVue-100 розроблений з максимальним урахуванням клінічних потреб і дозволяє отримувати дво- та тримірне зображення будови сітківки та структур диска зорового нерву. Завдяки ультрависокій швидкості та підвищеній роздільній здатності, він дозволяє значно розширити протоколи дослідження та підвищити точність оцінки стану структур очного дна.

Переваги лікування препаратом «Луцентіс» в клініках «Ексімер»:

  • Безпечне виконання ін’єкцій. . В клініках «Ексімер» даний вид лікування здійснюється тільки сертифікованими офтальмологами, які мають великий досвід виконання складних інтравітреальних ін’єкцій, з обов’язковим дотриманням всіх необхідних медичних протоколів.
  • Суперсучасне технічне оснащення. Діагностичний комплекс клінік «Ексімер» дозволяє проводити максимально інформативні дослідження зорової системи, що надає можливість точного вибору оптимального методу лікування в кожному конкретному випадку. Високотехнологічна апаратура використовується також для подальшого динамічного спостереження за станом сітківки.
  • Швидке та комфортне лікування. Внутрішньоочні ін’єкції препарату «Луцентіс» в «Ексімері» проводяться в режимі «одного дня», лікування не потребує розміщення в стаціонарі.
  • Найвищий рівень сервісу. В клініках «Ексімер» для зручності пацієнтів створено всі умови.
Записатися на прийом до офтальмолога

Каждый посетитель сайта получает скидку -5% на диагностику зрения

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ