В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерне лікування катаракти – фемтокатаракта

Розвиток сучасної катарактальної хірургії досяг дуже високого технологічного рівня. Новим стандартом в лікуванні катаракти більшість провідних офтальмологів світу вважають сьогодні операцію факоемульсифікації з фемтолазерним супроводом – повністю автоматизовану, безножову технологію, що забезпечує максимальну якість зору при найкоротшому відновлювальному періоді.

М’який вплив на око, який чиниться з високою точністю, повністю адаптоване під індивідуальні особливості зорової системи пацієнта, дозволяє звести ризик послеопреаціонних ускладнень до чисто теоретичному мінімуму – і отримати в результаті добре прогнозований, стабільний результат.

Що дає високоточне фемтолазерне лікування катаракти?

Максимальна
якість
зору
Швидке
відновлення
Стабільний
прогнозований
результат

Лікування катаракти лазером в клініці «Ексімер»

В ході операції факоемульсифікації замість природного кришталика, який втратив через катаракту свої функції, імплантується інтраокулярна лінза, високотехнологічний штучний кришталик, оптичні характеристики якого дозволяють відновлювати природну акомодацію ока і забезпечувати високу якість зору. Використання фемтосекундного лазера дає можливість виконувати найважливіші етапи факоемульсифікації з високою точністю, практично безконтактним способом.

Переваги лазерного лікування катаракти в клініці «Ексімер»

  • Сучасне технічне оснащення клініки дозволяє застосовувати в лікуванні катаракти найбільш передові та дієві методики.
  • Можливість використання унікальних мікрохірургічних систем і лазерних установок робить лікування катаракти максимально ефективним і безпечним.
  • Кваліфікація і величезний клінічний досвід лікарів дозволяють виконувати будь-які мікрохірургічні втручання на найвищому професійному рівні.
  • Лікування здійснюється амбулаторно, в комфортному для пацієнтів режимі.

Особливості фемтолазерного лікування катаракти

  • Найточніше безконтактне формування рогівкових мікродоступів за індивідуальними, наперед заданим параметрам. Сформовані за допомогою фемтосекундного лазера мікродоступи після закінчення процедури швидко самогерметизуються і не потребують накладання швів, що дозволяє виключити ризик післяопераційного астигматизму та інших ускладнень.
  • Дистанційне безконтактне подрібнення змутнілого кришталика за допомогою фемтосекундного лазера, завдяки чому шкідливий вплив ультразвуку зводиться до мінімуму і значно знижується загальна травматичність хірургічного втручання.
  • Формування ідеально рівного, розташованого точно по центру отвору в капсульному мішку, що дає можливість імплантувати штучні кришталики преміум-класу.
  • Найважливіші етапи операції повністю автоматизовані, що скорочує час хірургічного втручання і збільшує безпеку пацієнта.
  • Лазерна хірургічна система дозволяє враховувати найменші особливості будови зорової системи пацієнта. Кожна операція з видалення катаракти з фемтосекундним супроводом – унікальна.

Обладнання клініки «Ексімер»

Для фемтолазерного лікування катаракти в клініці «Ексімер» застосовується розроблена спеціально для хірургії катаракти фемтосекундна лазерна система LenSx компанії Alcon (США).

Система LenSx оснащена вбудованим інтраопераційним оптичним когерентним томографом (ОСТ), що дозволяє автоматично розраховувати параметри втручання, виходячи з індивідуальних особливостей будови зорового апарату кожного пацієнта, а під час операції – повністю контролювати стан внутрішніх структур ока. Завдяки чому можна досягти найбільш високого рівня точності і безпеки проведення втручання.

Як діє фемтосекундний лазер

Промінь фемтосекундного лазера може бути сфокусований на будь-якій глибині з точністю до декількох мікрон. При цьому створюється шар мікропухирців, що не розрізає, як механічні інструменти, а розшаровує тканини на молекулярному рівні, без виділення тепла. Таким чином, не травмуючи навколишні тканини, шар мікропухирців створює профіль необхідної конфігурації.

За допомогою хірургічної лазерної установки LenSx успішно проведено понад 350 тисяч операцій в провідних офтальмологічних центрах 50 країн світу, що підтверджує надійність і ефективність такого лікування катаракти.

Операція факоемульсифікації з фемтосупроводженням – краще, що існує на сьогоднішній день в області лікування катаракти. Скористайтеся досконалими технологіями в клініці «Ексімер», погляньте на світ здоровими очима!

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ