1 березня, офтальмологічний центр «Ексімер» в Києві святкує свій 22-й день народження. Від щирого серця вітаємо співробітників центру та наших дорогих пацієнтів із цією чудовою подією!
Вже протягом 22 років ми допомагаємо людям у вирішенні проблем із зором. Щорічно нашою допомогою користуються близько 25 000 тисяч людей. А це близько 5 000 операцій, крім цього ще понад 500 операцій високої складності на рік, для дорослих та дітей.
Свій 22-ий День народження, київський центр зустрічає з оновленим інтер’єром, помандрувати центром можливо також завдяки 3D-ТУРУ, переходьте за посиланням:

3D-тур


«Ексімер» – це команда досвідчених лікарів-офтальмологів вищої категорії. Ми проводимо повну, високоточну діагностику та лікування, використовуючи унікальні терапевтичні та хірургічні методики згідно з європейськими стандартами. Для цього, у нас є, цілий арсенал найсучаснішого та найточнішого обладнання.
На базі центру постійно діють акційні пропозиції, завдяки яким, лікування стає доступним для всіх верств населення.
Якщо, ви маєте проблеми із зором, не вагайтеся, звертайтеся, записуйтесь на консультації до наших фахівців і ми обов’язково вам допоможемо.
Ми не просто офтальмологія, ми – «Ексімер» чекаємо на вас!