Провідний рефракційний хірург, лікар вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS).
Закінчив ІІ лікувальний факультет Київського медичного інституту в 1986 році. Після закінчення інтернатури з офтальмології на кафедрі очних хвороб Київського медичного інституту на базі Київської обласної клінічної лікарні працював лікарем-офтальмологом, заступником головного лікаря по медичній частині Згурівській ЦРЛ Київської області. У 1990 р пройшов курси тематичного вдосконалення «Мікрохірургія ока» на кафедрі офтальмології КМАПО на базі київської лікарні «Центр мікрохірургії ока».
З 1991 по 1999 рік був завідувачем очного відділення Обухівської центральної районної лікарні Київської області. Після цього працював старшим ординатором дитячого очного відділення Київської обласної клінічної лікарні.
З 2004 року – завідувач дитячим відділенням офтальмологічної клініки «Ексімер». Провідний хірург-страболог (фахівець в області косоокості). Має величезний практичний досвід в лікуванні всіх форм косоокості у дітей та дорослих, лікування дакриоцистита новонароджених, ністагму та ін.
З 2006 року – завідувач відділенням рефракційної хірургії клініки «Ексімер». Досконало володіє методиками Ексімер-лазерної корекції зору: Lasik, PRK, EPI-K, ФТК, технологіями Custom Vue і «тонкий клапоть». Ведучий рефракційний хірург.
Бере активну участь в науково-практичних конференціях. Має 6 друкованих робіт. У 2007 році номінований Нагородою їм. Н. І. Пільман «За досягнення в дитячій офтальмології».
У 2011 році пройшов спеціалізацію по ортокератологіческіх лікування (використання лінз нічного носіння Paragon CRT 100). У 2011 році освоїв практичний курс по застосування приладу UV-X-TM (Швейцарія) в лікуванні захворювань рогівки (кератоконус і ін.).
У 2013 році пройшов спеціалізацію по роботі з фемтосекундним лазером – курси по проведенню фемтосекундних лазерних корекцій, імплантації рогівкових кілець, і фемто-пересадку рогівки в Іспанії.
Сергій Анатолійович – висококласний хірург. Саме про таких говорять «золоті руки». Він береться за найскладніші випадки і домагається гарантованого результату. Для нього немає кордонів. Це людина невгамовної енергії в реалізації і впровадженні нових технологій. При цьому він блискуче володіє всіма академічними методами офтальмохірургії. І став наставником для багатьох молодих хірургів.
Сергій Анатолійович талановитий організатор. Саме завдяки його ініціативі у нас в центрі була впроваджена хірургія дитячої косоокості. А підтвердженням високої майстерності лікаря служать сотні щасливих очей наших пацієнтів. Добрий і чуйний, він вміє підібрати правильні слова до батьків, заспокоїти їх, підбадьорити і дати впевненість у позитивному результаті.