Дорогі пацієнти!
Ви можете записатися на консультацію та діагностику до лікарів наших центрів через ОСОБИСТИЙ  КАБІНЕТ
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний рефракційний хірург, лікар вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)

Досвід роботи: 36 років

Спеціалізація: 

– Рефракційна хірургія (лазерна корекція зору)

– Лікування кератоконусу

– Хірургія косоокості

Освіта

1986 р. – Закінчив ІІ лікувальний факультет Київського медичного інституту.

1988 р. – Закінчив інтернатуру з офтальмології на кафедрі очних хвороб Київського медичного інституту на базі Київської обласної клінічної лікарні.

Професійна діяльність

З 1989 р. – Працював лікарем-офтальмологом, заступником головного лікаря по медичній частині Згурівської ЦРЛ у Київській області.

З 1991 по 1999 рр. – Працював завідувачем очного відділення Обухівської центральної районної лікарні Київської області. Після цього працював старшим ординатором дитячого очного відділення Київської обласної клінічної лікарні.

З 2004 р. – Завідувач дитячим відділенням офтальмологічної клініки «Ексімер». Провідний хірург-страболог (фахівець в області косоокості). Має величезний практичний досвід в лікуванні всіх форм косоокості у дітей та дорослих, лікування дакриоцистита новонароджених, ністагму та ін.

З 2006 р. – Завідувач відділенням рефракційної хірургії клініки «Ексімер». Досконало володіє методиками Ексімер-лазерної корекції зору: Lasik, PRK, EPI-K, ФТК, технологіями Custom Vue і «тонкий клапоть». Ведучий рефракційний хірург.

Підвищення кваліфікації

У 1990 р. – Пройшов курси тематичного вдосконалення «Мікрохірургія ока» на кафедрі офтальмології КМАПО на базі Київської лікарні «Центр мікрохірургії ока».

Бере активну участь в науково-практичних конференціях. Має 6 друкованих робіт. У 2007 році номінований нагородою ім. Н. І. Пільман «За досягнення в дитячій офтальмології».

У 2011 р. – Пройшов спеціалізацію по ортокератологічному лікуванню.

У 2011 р. – Опанував практичний курс по застосуванню приладу UV-X-TM (Швейцарія) в лікуванні захворювань рогівки (кератоконус та ін.).

У 2013 р. – Пройшов спеціалізацію по роботі з фемтосекундним лазером – курси по проведенню фемтосекундних лазерних корекцій, імплантації рогівкових кілець, і фемто-пересадці рогівки (Іспанія).

Про лікаря

Сергій Анатолійович – висококласний хірург. Саме про таких говорять «золоті руки». Він береться за найскладніші випадки і домагається гарантованого результату. Для нього немає кордонів. Це людина невгамовної енергії в реалізації і впровадженні нових технологій. При цьому він блискуче володіє всіма академічними методами офтальмохірургії. І став наставником для багатьох молодих хірургів.
Сергій Анатолійович талановитий організатор. Саме завдяки його ініціативі у нас в центрі була впроваджена хірургія дитячої косоокості. А підтвердженням високої майстерності лікаря служать сотні щасливих очей наших пацієнтів. Добрий і чуйний, він вміє підібрати правильні слова до батьків, заспокоїти їх, підбадьорити і дати впевненість у позитивному результаті.

Інтерв`ю лікаря

Записатися на прийом до офтальмолога
[cf7form cf7key="otzyvy-dlya-vrachej_copy"]
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ