пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний спеціаліст рефракційного відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, фахівець з контактної корекції

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця м Київ в 1993 році. Після закінчення інтернатури на базі Київської лікарні «Центр мікрохіургргіі очі» з 1998 року – лікар-офтальмолог поліклініки №1 Солом’янського району м Київ. З 1999 року – лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Працює з моменту відкриття клініки.

У 2002 році після проходження спеціалізації з дитячої офтальмології в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. Філатова м. Одеса – лікар-офтальмолог дитячого відділення клініки «Ексімер». Фахівець з контактної корекції зору. Регулярно проходила курси підвищення кваліфікації і удосконалення лікарів. З 2005 року – провідний консультант рефракційного відділення клініки «Ексімер». Володіє сучасними методиками комп’ютерної діагностики зору. Має великий клінічний досвід. Учасник міжнародної конференції «Сучасні технології катарактальної і рефракційної хірургії» м. Москва, 2007 р. За час роботи в Київській клініці «Ексімер» були опубліковані 11 статей Лариси Іванівни.

Неодноразово була учасником наукових конференцій. Відвідала Конгрес Європейського товариства катарактальної і рефракційного хірургів (ESCRS) в 2011 р у Відні і в 2014 р в Лондоні.
Загальний стаж роботи – 24 років.

Записатися на прийом до офтальмолога

Каждый посетитель сайта получает скидку -5% на диагностику зрения

при записі на прийом через сайт.

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ