Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Перекупко Лариса Іванівна

Провідний спеціаліст рефракційного відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії, фахівець з контактної корекції

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця м Київ в 1993 році. Після закінчення інтернатури на базі Київської лікарні «Центр мікрохіургргіі очі» з 1998 року – лікар-офтальмолог поліклініки №1 Солом’янського району м Київ. З 1999 року – лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Працює з моменту відкриття клініки.

У 2002 році після проходження спеціалізації з дитячої офтальмології в Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. Філатова м. Одеса – лікар-офтальмолог дитячого відділення клініки «Ексімер». Фахівець з контактної корекції зору. Регулярно проходила курси підвищення кваліфікації і удосконалення лікарів. З 2005 року – провідний консультант рефракційного відділення клініки «Ексімер». Володіє сучасними методиками комп’ютерної діагностики зору. Має великий клінічний досвід. Учасник міжнародної конференції «Сучасні технології катарактальної і рефракційної хірургії» м. Москва, 2007 р. За час роботи в Київській клініці «Ексімер» були опубліковані 11 статей Лариси Іванівни.

Неодноразово була учасником наукових конференцій. Відвідала Конгрес Європейського товариства катарактальної і рефракційного хірургів (ESCRS) в 2011 р у Відні і в 2014 р в Лондоні.
Загальний стаж роботи – 24 років.

Лариса Іванівна працює з першого дня відкриття клініки. Вона провідний лікар-офтальмолог з величезним досвідом роботи, експерт своєї справи, глибоко володіє своєю спеціальністю і всіма ефективними методиками лікування. Лариса Іванівна комплексно підходить до вирішення проблеми пацієнта. Вона вміє чітко, дохідливо і зрозуміло розповісти людині все про його захворюванні. До Ларисі Іванівні можна звернутися з проблемою будь-якої складності і бути впевненим в тому, що лікар завжди підбере оптимальну схему лікування. Лариса Іванівна не тільки майстерно лікує пацієнтів, а й морально підтримує. Найдобріша, чесна, розумна людина – до неї застосовні всі кращі епітети. Вона має дуже високий діапазон людських якостей і оптимістичний настрій. І її просто обожнюють пацієнти.

Інтерв’ю лікаря

Записатися на прийом до офтальмолога

    Відгук про спеціаліста
    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ