Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Красуцький Андрій Вікторович

Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)

У 2000-2006 навчався в Національному медичному університеті імені академіка О. О. Богомольця.

2006-2008 – інт

ернатура за спеціальністю «Офтальмологія» на кафедрі офтальмології НМАПО імені П. Л. Шупика на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» і КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».

2008 – курс факоемульсифікації катаракти з імплантацією інт

раокулярної лінзи на базі Wet Lab Алкон, Україна. 2008-2011 – районний офтальмолог Згурівської ЦРЛ.

2011 – курс факоемульсифікації катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи на базі Wet Lab Алкон, Україна. 2012 – курси ТУ «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією».

Робота в ОК «Ексімер»:

2005-2010 – робота в діагностичному відділенні 2010-2012 – завідувач діагностичним відділенням.

2012- катарактальний хірург, лікар-консультант катарактального і рефракційного відділень. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи і терапевтичного лікування захворювань очей.

З 2006 року – постійний учасник Конгресів Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів; Всеросійської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Федоровські читання». На високому рівні володіє всіма методами діагностики органу зору і терапевтичного лікування захворювань очей, постійний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій, є співавтором 13 друкованих праць і 2 патентів на винахід.

Андрій Вікторович – талановитий хірург. Знаючий і висококваліфікований фахівець. Справжній профі, вникає в усі питання. Він дуже відповідально ставиться до своєї роботи, завжди приділяє пильну увагу результатам обстеження і постановки діагнозу. Все перевіряє  від розрахунку лінз або кришталика. У деяких питаннях, які відносяться до здоров’я людини – він стає дуже консервативним, і завжди відстоює інтереси пацієнта. Не дивно, що після операції пацієнти хочуть на післяопераційний огляд тільки до нього. Андрій Вікторович дуже наполеглива, багатогранна і цілеспрямована людина, яка невпинно вдосконалюється у своїй справі.

Записатися на прийом до офтальмолога

    Відгук про спеціаліста
    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ