В нашому центрі – новий ексимерний лазер Schwind Amaris з технологією  лазерної корекції  5D-EyeLASIK

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Кисельова Альона Олегівна

Лікар офтальмолог, ретинолог.

2006-2012 рр. Санкт-Петербурзька державна педіатрична медична академія, педіатричний факультет.
2012-2013 рр.  Санкт-Петербурзький державний педіатричний медичний університет, інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на кафедрі госпітальної педіатрії.
2013-2015 рр.  Санкт-Петербурзький державний педіатричний медичний університет, клінічна ординатура за спеціальністю «Офтальмологія дитяча та доросла».
З листопада 2015 по жовтень 2016 року – лікар-офтальмолог (дорослий і дитячий консультативний прийом), багатопрофільна клініка Санкт-Петербурга «Лахта клініка UMC».
З серпня 2016 року по березень 2017 р – лікар-офтальмолог, поліклініка №1, м. Санкт-Петербург.
З жовтня 2020 р по теперішній час – лікар-офтальмолог в офтальмологічному центрі ” Ексімер”.
Загальний стаж роботи 9 років.
З січня 2020 р по 19 червня 2020 року – курс спеціалізації «Офтальмологія» в КМАПО ім. Шупика, на базі ЦМХО м. Київ, підсумок: отримання сертифіката фахівця “Офтальмологія”.

Олена Олегівна неймовірно цілеспрямована, працездатна людина, і справжній лікар за покликанням. Зібрана, акуратна, стримана – вона з неймовірним завзяттям береться як за складні випадки лікування пацієнта, так і за проведення діагностики.
Олена Олегівна спеціалізується в області ретинології. Вона з величезною старанністю і наполегливістю проводить огляд пацієнтів, намагаючись не пропустити жодної патології або дефекту в судинах сітківки ока. Як людина, Олена Олегівна відрізняється невгамовною спрагою пізнання всього нового і при кожній нагоді намагається відкривати для себе незвідані горизонти.

Записатися на прийом до офтальмолога
ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ