Увага!
Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає.
Ми працюємо у звичайному режимі і готові надавати медичні послуги у повному обсязі для наших пацієнтів.
Чекаємо на вас в наших центрах!

пн - суб з 9:00 до 19:00

нд - вихідний

03150, Київ,

ул.Деловая (Димитрова), 5-Б;

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Калимун Надія Андріївна

Офтальмохірург, провідний ретинолог центру, лікар-офтальмолог вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1984 році. Після закінчення інтернатури на базі лікарні швидкої допомоги м. Миколаїв і спеціалізації на кафедрі офтальмології Київського інституту удосконалення лікарів працювала лікарем-офтальмологом Червоноградської ЦМЛ Львівської області. З 1990 по 1993 рр навчалася в клінічній ординатурі на базі Київського інституту удосконалення лікарів. Регулярно проходила навчання на кафедрі офтальмології Львівського медичного інституту, в клінічній ординатурі на базі Київського інституту удосконалення лікарів, на базі МНТК «Мікрохірургія ока» м. Чебоксари, м. Санкт-Петербург за темами «Лазерні методики лікування в офтальмології», «Інтраокулярні лазерні методи лікування захворювань очей ».

З 1993 по 1996 рр. працювала лікарем-офтальмологом клініки «Федоровський офтальмологічний центр».

З 2000 року – лікар-офтальмолог Київської клініки «Ексімер». Провідний ретинолог (фахівець в області лікування сітківки). Лікар-глаукоматолог. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи, терапевтичними і лазерним методикам лікування захворювань сітківки та глаукоми. Бере участь в Міжнародних з’їздах та конференціях. Має 12 друкованих праць, 3 патенти. Працює над дисертацією по лазерному лікуванню глаукоми. Загальний стаж роботи 33 роки.

Надія Андріївна працює в клініці вже більше 18 років. Це лікар з «золотими руками» і ювелірно відточеною майстерністю. Людина науки і в той же час чудовий практик. У неї кілька зареєстрованих патентів на винаходи. Вона виступає на всіх конференціях і симпозіумах. Вона віддана своїй справі на всі сто. У той же час, Надія Андріївна вміє знайти свій особливий підхід до пацієнтів. Всі хто записується до неї, більше не змінюють лікаря. Неймовірний трудоголік. Брила знань в області ретинології. Вона вміє приймати рішення в нестандартних ситуаціях і любить працювати зі складними клінічними випадками.

Записатися на прийом до офтальмолога

    Відгук про спеціаліста
    ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ