
Поганий зір може стати перепоною для досягнення успіху у школі, роботі, спорті. Тому вчасно потурбуйтеся про зір дитини.
Уявіть собі розкішний спорткар, який має малопотужний двигун. Погодьтеся, що незважаючи на свій суперовий зовнішній вигляд, навряд чи він продемонструє гарні результати на гоночній трасі? Так і людина, навіть якщо вона від природи розумна і здібна, поганий зір може стати перешкодою на шляху розвитку: у школі, на роботі, у спорті.
На жаль діти, що мають проблеми із зором, можуть бути талановитими і розумними, працювати більше, ніж їхні однолітки, але відсутність бінокулярного зору буде стримувати їх прогрес. Через це вони можуть не досягти бажаних результатів.
Одним із ефективних перевірених методів вирішення проблем із зором та профілактики розвитку очних захворювань є апаратне лікування лазером.
Як працює апаратне лікування?
Наша зорова система складається з очей та мозку, і саме від того, наскільки злагоджено взаємодіють ці два органи, залежить якість зору і, відповідно, процес навчання, читання, писання і інші дії. Адже все відбувається завдяки ефективній роботі цього дуету.
Апаратне лікування зору у дітей спрямоване на покращення роботи м`язів ока у парі з мозком. Вправи на апаратах вчать наші очі та мозок ефективно працювати разом у команді. Крім того, апаратне лікування покращує кровообіг у ділянці навколо очей, покращує гостроту зору, знімає спазм акомодації і виконує ще багато різних завдань.
Процес терапії зору
Програма лікування складається з серії вправ, ретельно пристосованих до візуальних потреб пацієнта. Кожен курс апаратного лікування складається мінімум із 10 сеансів і проходить у клініці під наглядом спеціаліста.
У ході лікувального процесу вам запропонують найефективніші методики терапії:
- – Магнітотерапія – для лікування амбліопії, розладів акомодації, захворювання очей, що супроводжуються набряком.
- – Електростимуляція – стимулює нервові закінчення, поліпшує кровообіг, подає кисень до тканин ока.
- – Лазерна терапія – забезпечує «фізіологічний масаж» циліарного м’яза, допомагає зняти спазм акомодації.
- – Комплекс комп’ютерних вправ – для консервативного лікування косоокості та розладів бінокулярного зору.
- – Амбліокор («Реамед») – використовується при амбліопії, далекозорості, короткозорості, астигматизмі, після рефракційної хірургії.
- – «Квіточка» – інтерактивна тренувальна програма для лікування амбліопії, короткозорості, далекозорості.
- – «Струмочок» – тренує акомодацію, знижує втому під час зорових навантажень, для стимуляції органу зору.
- – «Веселка» – призначена для офтальмохромотерапії, лікування амбліопії, розладів акомодації, атрофії зорового нерва, зорової втоми.
А також інші методики апаратного лікування.
У яких випадках може бути ефективне апаратне лікування?
- 1. Для навчання.
- 2. Занять спортом.
- 3. При амбліопії (ліниве око).
- 4. Косоокості.
- 5. Для роботи.
- 6. Після лазерних операцій
- 7. При розладах аутичного спектру та затримці розвитку.
Які переваги апаратної терапії зору?
Розвиток зорових навичок може суттєво допомогти дітям стати краще. Саме апаратне лікування може бути ключовим компонентом у підготовці дитини до вищої освіти. Тому що, чим успішнішою відчуває себе дитина, тим вище у неї самооцінка, і тим більше вона впевнена у своїх силах. А це у свою чергу позитивно впливає на якість життя та досягнення.
Навіть, якщо необхідне хірургічне втручання, то апаратне лікування може проводитися разом – до та після процедури – для покращення результатів.
Щоб визначити яке саме вашій дитині підходить лікування та до якого віку воно актуальне, запишіться на консультацію до офтальмолога клініки «Ексімер», який із задоволенням відповість на будь-які запитання.
Скільки часу потрібно, щоб побачити результати?
Результати апаратного лікування завжди залежать від активної участі дитини у процесі та дотримання програми. Чим більше син чи дочка тренує свій зоровий апарат, тим легше їй буде виконувати вправи. Покращення зору можна відчути вже через кілька тижнів, а ефект протримається до шести місяців.
ВАЖЛИВО. Курс апаратного лікування дає гарний ефект за умови безперервного відвідування сеансів із дотриманням рекомендацій лікаря-офтальмолога.
Зауважте, що своєчасне звернення до дитячого офтальмолога допоможе попередити серйозні ускладнення і зберегти зір дитини.