Amaris – лазер останнього покоління. (Schwind, Німеччина).

Завдяки Amaris, лазерна корекція тепер стала максимально безпечною, а реабілітація після неї – найбільш швидкою. З новим лазером Amaris 5D ви зможете одержати високу якість зору швидко і безпечно.

Все це стало можливим завдяки інноваціям, майстерно впровадженим в новітнє обладнання. На новітньому обладнанні, операція на обох очах триває не більше 15 хвилин, а після корекції, зір більшості пацієнтів досягає 100%, і часто перевищує 100 відсотків. Операція лазерної корекції зору не впливає на повсякденний ритм життя: не потрібно йти у відпустку, або лягати в лікарню. Вже через кілька днів після лазерної корекції ви можете вести звичайний ритм життя, працювати на комп’ютері, читати, дивитися телевізор і т.п.

Переваги лазерної корекції 5D-Eye LASIK

Безпека

Лазерна установка Amaris має найшвидшу в світі систему стеження за рухом очей під час корекції (частота 500 Гц). Точне попадання лазерного впливу забезпечує унікальна 5D-технологія.

 

 

Індивідуальний підхід

Очі кожного пацієнта мають свої індивідуальні особливості. Завдяки сучасному програмному забезпеченню Schwind CAM, в кожному конкретному випадку підбирається оптимізоване програмне рішення.

 

Мінімізація періоду відновлення. Швидке одужання

Лазерна установка Amaris володіє індивідуальною схемою розподілу імпульсів – інтелектуальної системою термоконтролю. Це мінімізує термонагрузку на рогівку і забезпечує найшвидшу реабілітацію після корекції.

 

 

Відмінний результат

У лазерної установки Amaris впроваджена інноваційна технологія випаровування тканини рогівки. Для досягнення найвищих оптичних параметрів, абляція (випаровування лазером) проходить на двох енергетичних рівнях. Це дозволяє відновлювати не тільки високу гостроту зору, але і його якісні показники: чіткість, яскравість, контрастність.