Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Лазерна корекція зору

Фемтолазерна корекція зору («ФемтоЛАСИК»)

Надточний ексимерний лазер SCHWIND AMARIS з технологією 5D-Eye LASIK – нова методика

Лазерна корекція технологією 5D-Eye LASIK

Лазерна корекція зору з технологією 5D Aberration Freeнова методика

Лазерна корекція зору з технологією 5D SportSmartSurf 

Аналізатор хвильового фронту Wave Scan

Обладнання для проведення ексімерлазерної корекції зору

До та після лазерної корекції зору

Лазерна корекція у питаннях і відповідях

Лазерна корекція зору: міфи та реальність

В Україні в офтальмологічній клініці «ЕксІмер» вже понад 16 років успішно застосовують найефективніший, надійніший, прогресивніший та найбезпечніший метод виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму — лазерну корекцію зору.

Що дає лазерна корекція зору

Окуляри та контактні лінзи розв’язують проблему поганого зору тимчасово: як тільки ви їх знімаєте — контури втрачають чіткість, фарби блякнуть, предмети розпливаються. Лазерна корекція у клініці «Ексімер» (Одеса) — це можливість позбутися короткозорості, далекозорості чи астигматизму та дивитися на світ на власні очі.

Важливо!

За умови відсутності протипоказань лазерна операція усуває короткозорість (до —15 діоптрій), далекозорість (до +6 діоптрій), астигматизм будь-якого ступеня. У клініці «Ексімер» (Одеса) лазерна корекція проводиться за найпередовішими методиками.

Така методика лікування дає відмінний зір, свободу від окулярів і контактних лінз – по-справжньому нове життя!

Переваги лазерної корекції в клініках «Ексімер» (Одеса)

Унікальне
сучасне
обладнання
Великий
вибір
методик
Точно
прогнозований
результат
Швидке
і комфортне
лікування

Що ми можемо запропонувати нашим пацієнтам:

  • унікальне сучасне обладнання найвищого класу. Його застосування зводить ризик ускладнень до суто теоретичного та дозволяє досягати принципово інших якісних показників зору від проведення процедур;
  • великий вибір методик лазерної операції. Це дає можливість максимально індивідуального підходу до кожного пацієнта і підбору оптимального способу корекції зору у разі навіть найскладніших офтальмологічних патологій;
  • точно прогнозований результат. Після діагностики ви знаєте, яким буде зір після операції;
  • швидке та комфортне лікування. Лазерна операція проводиться у режимі «одного дня» та не порушує розпорядок життя пацієнта. Зір покращується відразу після корекції та остаточно нормалізується протягом одного-двох днів.

Кому рекомендовано лазерну корекцію зору:

    • людям, які не хочуть миритися з поганим зором і носити окуляри чи контактні лінзи;
    • тим, кому складно підібрати засоби оптичної корекції (наприклад, при складному астигматизмі, великій різниці гостроти зору в очах);
    • людям, чий спосіб життя чи професія не дозволяє носити окуляри та контактні лінзи (спортсмени, ті, хто працює в умовах підвищеної запиленості чи вологості, любителі активного відпочинку, актори);
    • тим, чия робота вимагає такої високої якості зору, яку не можуть забезпечити окуляри або контактні лінзи (водії, пілоти).


Коротко про історію лазерної корекції

Офтальмологи давно замислювалися над способами кардинально розв’язати проблему поганого зору. У 1980-ті роки набула поширення радіальна кератотомія (метод Федорова), яка полягає у нанесенні на рогівку спеціальних насічок. Вони зросталися, завдяки чому рогівка змінювала форму та заломлювальну силу, а зір ставав кращим. Колись цей метод був справжньою революцією, але мінусів у нього було більше ніж плюсів. Нині він пішов у минуле.

Наступним етапом була лазерна корекція. Ідея залишилася колишньою — впливати на рогівку (природну лінзу ока), щоб змінити її заломлювальну силу, але цього разу не скальпелем. Історія ексімерного лазера, який активно використовують у сучасній офтальмології, розпочалася у 1976 році. Тоді увагу вчених привернули розробки компанії IBM: там використовували лазерний промінь для нанесення гравіювання на поверхню комп’ютерних чіпів. Ця процедура вимагала ювелірної точності та серйозно зацікавила лікарів. Вони встановили, що безпека використання лазерного пучка та можливість його контролю за глибиною й діаметром зони впливу може мати особливе значення для такої делікатної галузі, як рефракційна хірургія. Вперше лазерна корекція була застосована у 1985 році.

Як проходить лазерна корекція

У клініці «Ексімер» (Одеса) корекція зору лазером виконується протягом 10-15 хвилин, при цьому сама дія лазера не перевищує 30-40 секунд. Використовується місцева крапельна анестезія, яка виключає болісні відчуття.

Відмінний результат лазерної корекції досягається при мінімальному ризику виникнення ускладнень і невеликому відновлювальному періоді. Операція проводиться без госпіталізації, у режимі «одного дня». З цінами на лазерну корекцію зору можна ознайомитись на сайті або за телефоном.

Як лазер виправляє зір?

Око людини є складною оптичною системою. Світлові промені, заломлюючись, проходять крізь заломлювальні середовища ока — рогівку, кришталик, склоподібне тіло. Коли вони фокусуються на сітківці, ми отримуємо чітке зображення, тобто добре бачимо. У цьому випадку оптична система ока має нормальну рефракцію – заломлювальну силу. При порушеннях рефракції (короткозорості, далекозорості, астигматизмі) фокусування променів на сітківці не відбувається, зір стає нечітким. Завдання лікування цих патологій — змінити заломлювальну силу оптичної системи ока, щоб домогтися фокусування променів на сітківці.

Основний принцип виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму за допомогою лазера наступний. Роговиці надається нова форма, щоб промені світла фокусувалися безпосередньо на сітківці та зір був чітким. Вплив ексімерним лазером відбувається на верхні або середні шари рогівки, залежно від методики. Коли лазер впливає середні шари, епітелій (верхній захисний шар рогівки) залишається недоторканим. Щоб це забезпечити, у ході операції формується рогівковий лоскут, який відкриває доступ до середніх шарів, а після дії лазера він повертається на місце та надійно фіксується колагеном.

З 1985 року, коли вперше була проведена лазерна операція з корекції зору, постійно вдосконалюються технології та створюються нові методики, що відкривають дедалі більші можливості для розв’язання офтальмологічних проблем.

Протипоказання для ексімерлазерної корекції зору

Протипоказанням для лазерної операції є наявність деяких офтальмологічних (катаракта, глаукома, кератоконус), вірусних та загальних хвороб (декомпресійна хвороба, діабет, туберкульоз у гострій формі тощо).

Що відбувається після лазерної корекції

Пацієнт починає добре бачити одразу після проведення операції. Остаточно зір нормалізується протягом тижня.

Після лазерної корекції можна вести звичний спосіб життя: жодних обмежень на фізичні та зорові навантаження немає. Виняток становлять лише відвідування басейну, лазні, сауни, купання у водоймах, використання декоративної косметики. Цього рекомендується уникати протягом декількох днів після проведення операції.

Лазерна корекція зору та вік

Оптимальним для проведення лазерної корекції вважається вік від 18 до 45 років.

Дітям операція не проводиться, оскільки їхній організм ще розвивається, а зі зростанням очного яблука може змінитися й зір. Після 45 років проведення корекції можливе, проте варто пам’ятати, що вона не застрахує від появи вікової далекозорості (пресбіопії).

У будь-якому випадку остаточне рішення про те, чи можна виконувати операцію, приймає спеціаліст на підставі індивідуальних показань, отриманих під час діагностики.

Лазерна корекція та вагітність

Лазерна корекція зору не має негативного впливу ні на майбутню вагітність, ні на спосіб пологів. Але вагітним і та у період лактації (годування груддю) операція не проводиться. Пояснюється це гормональною перебудовою, що відбувається в організмі майбутньої мами, а це може призводити до змін у стані зорової системи. Результат лазерної корекції, проведеної у цей період, може бути нестабільним.

Якщо проведення операції неможливе, у клініці «Ексімер» (Одеса) підберуть інші методи виправлення зору, наприклад, імплантацію факічних лінз або рефракційну заміну кришталика. Фахівець ознайомить вас з усіма нюансами та вартістю лікування.

Міфи про лазерну корекцію зору

Жінкам, які ще не народжували, заборонено робити лазерну корекцію

Це найпоширеніший міф про цю операцію. Пов’язаний він, можливо, з тим, що досі багато людей не відрізняють ексімерлазерну корекцію від методу хірургічних насічок — кератотомії, після якої такі обмеження можуть бути. Зазвичай у процесі вагітності та пологів складності виникають у жінок, які мають проблеми з сітківкою. А під час лазерної корекції відбувається вплив на рогівку, а не на сітківку. Тому дана операція на вагітність і спосіб проведення пологів не має жодного впливу.

Після лазерної корекції зір знову погіршиться

Результат лазерної корекції не змінюється з часом і це доведено практикою. Методика пройшла багатоетапні клінічні випробування, перш ніж її почали використовувати в офтальмологічних клініках по всьому світі. Прогресування короткозорості не залежить від того, чи проводили вам лазерну корекцію. Але випадків різких погіршень зору після операції не зафіксовано з 1985 року – з того самого моменту, як ця методика почала застосовуватись. Лазерна корекція – перевірений метод оперативного лікування короткозорості зі стабільним результатом.

Лазерну корекцію не роблять дітям, а отже, вона небезпечна

До 18 років лазерна операція на очах не рекомендується, тому що у цьому віці зі зростанням всього організму, у тому числі очного яблука, може змінитися й зір. Методика пройшла багатоетапні клінічні випробування перед початком використання у клініках. Багаторічні спостереження за пацієнтами показали, що ексімерний лазер не викликає будь-яких порушень, оскільки вплив здійснюється тільки на одне з заломлювальних середовищ (рогівку) і глибина дії суворо обмежена.

Після лазерної корекції заборонено займатися спортом

Лазерна корекція — єдиний спосіб відновити зір для тих, хто зазнає екстремальних навантажень: астронавтів, льотчиків-випробувачів, альпіністів, каскадерів. Немає жодних заборон та обмежень на активність і заняття спортом після проведення операції. Серед гравців Національної хокейної ліги, тенісистів, біатлоністів, астронавтів багато хто проходив через лазерну корекцію, щоб відновити зір.

Після лазерної корекції буде багато обмежень

Для цієї операції характерний мінімальний період реабілітації. Невеликий дискомфорт після лазерної корекції зникає через 30-40 хвилин, а остаточне відновлення функцій відбувається протягом декількох днів. Обмеження відразу після операції незначні, переважно вони стосуються гігієнічних процедур (відвідування басейну, сауни, купання у водоймах, використання косметики). Надалі ніяких заборон, у тому числі на фізичні навантаження, немає.

Вартість лазерної корекції зору

Умови та термін дії акційних пропозицій ви можете уточнити в колл-центрі за телефоном +38 (048) 707-00-07
Найменування послуги Ціна, грн Диск. карта Акція
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці LASEK 16950 9900
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці 5-D Sport Smart Surf TransPRK 19000 13900
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці 5-D Eye-LASIK 21000 16900
NEW! Ексімер-лазерна корекція зору по методиці Aberration free 5-D TransPRK 24000 18900
NEW! Ексімер-лазерна корекція зору по методиці Aberration free 5-D-Eye LASIK
24000 18900
ДОПЛАТА за виконання 5-D FEMTO-LASIK технології при ексімер-лазерній корекції зору 16500 14850
роки
праці

операцій в рік
15000
обстежень

Спеціалісти з лазерної корекції зору

Прожога Сергій Анатолійович

Провідний рефракційний хірург, лікар офтальмолог вищої категорії, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Афанасьєв Ілля Валентинович

Головний лікар центру «Ексімер» в Одесі, офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Детальніше

Відгуки пацієнтів

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ