Лазерна корекція зору за єдиною ціною!
Методики 5D Eye Lasik та Lasek від 9 900 грн за 1 око
Чекаємо на Вас!

пн - суб з 9:00 до 18:00

нд - вихідний

Одеса,

вул. Армійська, 8-В

Показати на мапі
Київ, вул. Ділова, 5-Б Одеса, вул. Армійська, 8-В

Діагностичне обладнання

Комплекс сучасного високоточного діагностичного обладнання клініки офтальмології Одеси дозволяє за один візит визначити функціональні й анатомічні особливості зорового апарату:

  • гостроту зору;
  • внутрішньоочний тиск;
  • стан внутрішніх структур ока, сітківки та зорового нерва;
  • форму та заломлювальну силу рогівки;
  • поля зору тощо.

Сертифіковане обладнання останнього покоління дозволяє виміряти необхідні параметри безболісним і безконтактним способом. Діагностика зору проводиться відповідно до всіх світових стандартів.

Діагностичний комплекс центру «Ексімер»

Авторефкератотонометр Tonoref II (Nidek, Японія)

Цей багатофункціональний комплекс включає такі прилади:

  • авторефрактометр;
  • автокератометр;
  • безконтактний тонометр.

Вони дозволяють виконати відразу кілька видів обстежень: виміряти рефракцію ока та виявити її порушення (короткозорість, далекозорість, астигматизм), їх ступінь, виміряти радіус кривини рогівки, діаметр зіниць, відстань між ними. Безконтактно вимірюється внутрішньоочний тиск за допомогою спрямованого струменя повітря. Перевіряються бінокулярний зір і колірне сприйняття, контрастна чутливість.

Ехоскан (Nidek, Японія)

Ехоскан необхідний для візуалізації форми та властивостей внутрішньої будови ока. За його допомогою визначаються розміри передньої камери ока, товщину кришталика, розміри очного яблука та склоподібного тіла. Ці дані використовуються і для виконання різних мікрохірургічних операцій, у тому числі з приводу катаракти, ексимерлазерної корекції.

Оптичний когерентний біометр «ІОЛ-майстер» (Zeiss, Німеччина)

Цей прилад одночасно вимірює довжину ока, кривину рогівки, глибину передньої камери. Одна з основних його функцій — розрахунок параметрів інтраокулярної лінзи, що імплантується, перед операцією з приводу катаракти та рефракційною заміною кришталика. Ці дані є особливо важливими для забезпечення максимальних зорових характеристик при імплантації високотехнологічних лінз зі складною оптикою.

Автоматичний периметр (аналізатор поля зору) (CenterVue Compass, Італія)

За допомогою цього обладнання лікар отримує інформацію про поле зору — простір, який бачить око людини при нерухомій фіксації. Воно страждає при захворюваннях нейрорецепторного апарату, включаючи сітківку та зоровий нерв (наприклад, при глаукомі, макулодистрофії).

Завдяки перевірці поля зору можна своєчасно розпізнати хворобу та розпочати лікування, запобігши безповоротній втраті зору.

Переваги автоматичного периметра Compass

Compass — автоматичний периметр, поєднаний зі скануючим лазерним офтальмоскопом. Прилад дозволяє отримати конфокальні зображення очного дна високої якості та виміряти світлову чутливість без мідріазу з точною прив’язкою до заданих зон сітківки.

Висока якість зображення очного дна
Оптична система на основі скануючого лазерного офтальмоскопа дозволяє отримати як кольорові та ч/б зображення очного дна, так і зображення у безбарвному кольорі.

Ретинальний трекінг
Інфрачервоні зображення очного дна реєструються із частотою 25 Гц. Унікальний механізм автоматичного трекінгу активно компенсує відхилення від центральної фіксації. Позиціонування периметричних стимулів автоматично коригується з урахуванням поточного становища очного яблука. Наявність трекінгу забезпечує точну прив’язку отриманих вимірювань ретинальної чутливості до відповідних ділянок очного дна з високою точністю.

Ендотеліальний мікроскоп EM-3000 (Tomey, Японія)

У ході діагностики на цьому апараті визначається якісний і кількісний склад ендотеліального шару клітин рогівки, що забезпечує її прозорість.

Аналіз і спостереження за станом ендотелію рогівки необхідні для прийняття рішення про проведення мікрохірургічних операцій пацієнтам з патологіями рогівки чи які використовують контактні лінзи.

Оптический когерентный томограф RTVue-100 (Optovue, США)

Даний прилад дає можливість отримати дво- та тривимірне зображення будови сітківки та структур диска зорового нерва, контролювати стан макули — центральної області сітківки, що відповідає за центральний зір, обстежити структури переднього відділу ока. Дозволяє виконувати обстеження очного дна у пацієнтів при початковому помутнінні ока.

За допомогою оптичного когерентного томографа можна проводити точну діагностику при глаукомі, зокрема оцінити прогресування хвороби та ефективність її лікування.

Таке обладнання в офтальмологічному центрі «Ексімер» (Одеса) надає неоціненну допомогу фахівцям при діагностиці та динамічному спостереженні вікової макулодистрофії, а також за підозри на патології сітківки ока. Інформація про кожного пацієнта зберігається у базі даних.

Система Verion

Це інноваційна розробка від американської компанії Alcon – одного із світових лідерів у виробництві обладнання для офтальмології. Її головна особливість – досягнення максимальної точності рефракційних результатів у хірургії катаракти. Verion складається з діагностичного блоку та цифрових маркерів, які використовуються безпосередньо під час хірургії. Діагностичний модуль Verion дозволяє зробити якісне обстеження пацієнта, розрахувати інтраокулярну лінзу (ІОЛ) та сформувати план операції, а потім безпомилково інтегрувати цю інформацію в операційну за допомогою комп’ютерних технологій.Цифрові маркери обробляють план операції пацієнта та створюють Цифрову Карту операції, яка використовується під час хірургії. Аналогічне оснащення та тактику лікування використовують офтальмологічні клініки у Європі та США. Verion можна назвати своєрідним «навігатором» комплексу «Операційної майбутнього», куди також входять апарат для факоемульсифікації та операційний мікроскоп.

OCULUS Pentacam AXL

OCULUS Pentacam® AXL дозволяє виміряти аксіальні довжини та томографію переднього сегмента ока на одному приладі. Вимірює передню та задню поверхні рогівки, загальну рефракційну силу (TCRP) та товщину рогівки, а також виконується повний аналіз переднього сегмента. Виконується безконтактна оптична біометрія від поверхні рогівки до сітківки для розрахунку діоптрійної сили ІОЛ. Обидва вимірювання проводяться послідовно на одній і тій самій осі вимірювання з використанням одного й того ж самого позиціювання. З Pentacam® AXL Ви отримуєте достовірні результати вимірювань навіть у найскладніших випадках з очима після рефракційних операцій. Спеціальні формули розрахунку допомагають спланувати успішну імплантацію ІОЛ для катарактальних пацієнтів.

Педіатричний авторефрактометр PlusOptix A09 (Plusoptix, Німеччина)

Обладнання дає можливість виміряти рефракцію очей у дітей будь-якого віку (включаючи новонароджених), дітей з ністагмом та складних пацієнтів. Безконтактно (з відстані одного метра) авторефрактометр також дозволяє визначити діаметр зіниць обох очей і відстань між ними, отримати картину фіксації погляду.

Всі вимірювання за допомогою PlusOptix проводяться в ігровій формі: камера видає спеціальний звук, привертаючи увагу дитини, а на екрані зображено усміхнене личко. Обстеження займає лише кілька секунд, тому дитина не встигає втомитися й не відчуває дискомфорту.

До набору діагностичного обладнання клініки «Ексімер» (Одеса) також входять різноманітні офтальмоскопи, електронні тонографи, комп’ютеризовані фороптери та інші прилади.

На основі результатів діагностики офтальмолог дає рекомендації, при необхідності складає схему лікування, підбирає оптимальний спосіб розв’язання проблем із зором.

Записатися на прийом до офтальмолога

ОНЛАЙН ЗАПИС ЗАДАТИ ПИТАННЯ